Spotkanie z ekspertem Fundacji Batorego

"Organy samorządowe - możliwości i zadania" - to tytuł spotkania z ekspertem Pracowni Samorządowej Fundacji Batorego - Dariuszem Kraszewskim.

30 czerwca (czwartek) o godz. 16.30 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie odbędzie się spotkanie z Dariuszem Kraszewskim, ekspertem Pracowni Samorządowej Fundacji im. Stefana Batorego, który zajmuje się partycypacją mieszkańców w procesach tworzenia budżetów gmin, kontroli społecznej budżetów gminnych oraz przejrzystości działania władz samorządowych. Podczas spotkania poruszy temat roli rady gminy i powiatu, seniorów i młodzieży w zaspokajaniu potrzeb mieszkańców.

Na spotkanie organizowane z myślą o radnych (gminnych i powiatowych z terenu całego powiatu) i przedstawicielach organizacji pozarządowych zaprasza Arkadiusz Gardiasz z Pracowni Samorządowej.

Grafika w zielonej kolorystyce ze zdjęciem w tle Arkadiusza Gardiasza i informacjami o spotkaniu.

• Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o obowiązujących ostrzeżeniach meteorologicznych. Dla powiatu pszczyńskiego wydano ostrzeżenie o silnym wietrze. Stopień zagrożenia: 1.