Powiat pszczyński - podstrona

Organizacje pozarządowe

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych powiatu w zakresie turystyki i krajoznawstwa

Uchwałą nr 815/185/22 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego z dnia 8 marca 2022 r. dokonano wyboru ofert na realizację zadań publicznych powiatu pszczyńskiego w 2022 r. w zakresie turystyki i krajoznawstwa.

Dotacje otrzymują następujące podmioty:

- 5000 zł dla Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak" na realizację projektu pn. Tworzenie możliwości mieszkańcom powiatu spędzania wolnego czasu poprzez uprawianie turystyki w formie wycieczek turystycznych;

- 2200 zł dla Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej na realizację projektu pn. Akcja promocyjna spacerów po Pszczynie z przewodnikiem miejskim.

Wprowadził Wydział Promocji

Inne wiadomości

  • Organizacje pozarządowe

    Świąteczne Forum Organizacji Pozarządowych

    Centrum Społecznego Rozwoju w Mikołowie i Powiat Pszczyński zapraszają przedstawicieli NGO z naszego powiatu na Świąteczne Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 13 grudnia w Starostwie Powiatowym w Pszczynie. Patronat nad wydarzeniem objęła starosta Barbara Bandoła.

  • Organizacje pozarządowe

    Konkurs grantowy: 6 tys. zł dla organizacji

    Zapraszamy do udziału w konkursie grantowym Śląskie NOWEFIO na rozwój instytucjonalny młodych organizacji pozarządowych. O dotacje w wysokości do 6 tys. zł mogą ubiegać się młode organizacje zarejestrowane na terenie województwa śląskiego.