Pierwszy noworodek urodzony w 2022 r. w pszczyńskim szpitalu

Amelia Piesta jest pierwszym noworodkiem, który przyszedł na świat w 2022 roku w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie.

Mała dziewczynka z różowym smoczkiem owinięta w kocyk.

Urocza ciemnowłosa dziewczynka urodziła się 2 stycznia o godz. 14.52. W chwili przyjścia na świat ważyła 3170 g i mierzyła 54 cm. Jest pierwszym dzieckiem Joanny i Dominika z Brzeszcz. Rodzicom i najbliższym serdecznie gratulujemy. Małej Amelce życzymy dużo zdrowia, radości i słońca.

• Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu.

• Środowisko

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. Poziom 2.

Wspólne kolędowanie przy centrum przesiadkowym

Podczas koncertu noworocznego przy centrum przesiadkowym wystąpiły wokalistki Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej i solistka Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Zaśpiewał i zagrał także młodzieżowy zespół Churtownia.