Siatkarki UKS Centrum kontra VC Victoria MORIS Cieszyn

8 stycznia zostanie rozegrany pierwszy w nowym roku mecz pszczyńskich siatkarek. Początek spotkania o godz. 18.00.

W najbliższą sobotę na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie zostanie rozegrane spotkanie I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet. Siatkarki UKS Centrum Pszczyna zmierzą się z zespołem VC Victoria MOSiR Cieszyn. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00.

Plakat informujący o meczu siatkówki. Trzy dziewczyny w strojach sportowych.

• Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu.

• Środowisko

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. Poziom 2.

Wspólne kolędowanie przy centrum przesiadkowym

Podczas koncertu noworocznego przy centrum przesiadkowym wystąpiły wokalistki Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej i solistka Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Zaśpiewał i zagrał także młodzieżowy zespół Churtownia.