Harmonogram turnieju finałowego KMPP w Futsalu

W niedzielę 9 stycznia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rozegrany zostanie turniej finałowy 14. Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C.

Młodzi piłkarze podczas meczu na hali POSIR w Pszczynie.
fot. Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

W trzech kategoriach wiekowych w turnieju finałowym udział zapewniło sobie 12 drużyn z dziewięciu klubów z terenu powiatu pszczyńskiego.

XIV Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu

Kiedy? 9 stycznia. Gdzie? Hala POSiR w Pszczynie.

Harmonogram turnieju finałowego

Żaki. Start o godz. 9.30: LKS Wisła Wielka, UKS SPS Wola, GKS Pniówek 74 Pawłowice, GKS Krupiński Suszec,

Orliki. Start o godz. 12.00: Znicz Jankowice, MKS Iskra Pszczyna, UKS SPS Wola, Junior Football Frydek,

Młodziki. Start o godz. 14.30: LKS Goczałkowice, GKS Pniówek 74 Pawłowice, LKS Mizerów, UKS SPS Wola.

Organizatorem 14. Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a sponsorem głównym imprezy firma Ziobro S.C.

(źródło: POSiR Psczyna)

• Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu.

• Środowisko

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. Poziom 2.

Wspólne kolędowanie przy centrum przesiadkowym

Podczas koncertu noworocznego przy centrum przesiadkowym wystąpiły wokalistki Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej i solistka Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Zaśpiewał i zagrał także młodzieżowy zespół Churtownia.