Kondolencje

Zdzisławowi Goikowi, płynące z głębi serc wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy…

Grafika z tekstem kondolencji i płonąca świecą.

Radnemu Rady Powiatu Pszczyńskiego Zdzisławowi Goikowi, płynące z głębi serc wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy składają starosta pszczyński Barbara Bandoła wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Pszczynie oraz przewodniczący Rady Powiatu Pszczyńskiego Paweł Sadza wraz z radnymi Rady Powiatu Pszczyńskiego.

• Środowisko

Ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie o silnym wietrze i oblodzeniu.

• Środowisko

Zła jakość powietrza

Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. Poziom 2.

Wspólne kolędowanie przy centrum przesiadkowym

Podczas koncertu noworocznego przy centrum przesiadkowym wystąpiły wokalistki Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej i solistka Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Zaśpiewał i zagrał także młodzieżowy zespół Churtownia.