Klubowe Mistrzostwa po raz czternasty

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udziału w 14. edycji Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu o Puchar Firmy Ziobro S.C.

Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Futsalu tradycyjnie rozpoczną się od zmagań eliminacyjnych. Jako pierwsi o awans do Turnieju Finałowego powalczą młodzicy (roczniki 2010-2011). Eliminacje odbędą się 11 grudnia. W niedzielę, 12 grudnia w futsal zagrają orliki (roczniki 2012-2013). Eliminacyjne zmagania zakończą się 19 grudnia, kiedy o przepustkę do finału walczyć będą żaki (roczniki 2014-2015). Turniej finałowy odbędzie się 9 stycznia 2022 roku.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie kluby piłkarskie działające na terenie powiatu pszczyńskiego. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem KMPP) w nieprzekraczalnym terminie do 28 listopada. W zgłoszeniach należy podawać nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny.

Uwaga! Jeden klub może wystawić tylko jedną drużynę w każdej kategorii.

Przed rozpoczęciem zmagań wszyscy zawodnicy muszą dostarczyć obowiązkową zgodę na udział w zawodach otwiera się w nowym oknie.

Plakat informujący o wydarzeniu, miejscu i czasie.

Świętowali Dzień Seniora

Lubią razem spędzać czas, bawić się i rozwijać zainteresowania. Członkowie Pszczyńskiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów spotkali się, by wspólnie celebrować Dzień Seniora.

Zmiany w organizacji Punktu Szczepień Powszechnych w Pszczynie

W związku ze wzrostem zainteresowania szczepieniami przeciwko COVID-19, punkt zlokalizowany przy boisku Orlik przy ul. Zamenhofa 5a będzie działał przez 5 dni w tygodniu, w tym jak do tej pory w weekendy. By ograniczyć kolejki, wprowadzona została obowiązkowa rejestracja na szczepienia. W grudniu w tej samej lokalizacji ruszą także szczepienia drive-thru.