Przedsiębiorczość

PUP w Pszczynie organizuje spotkanie dla osób poszukujących pracy

W pszczyńskim starostwie odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne dla pracowników zwalnianych z zakładów pracy oraz osób poszukujących zatrudnienia.

Prowadząca spotkanie kobieta, która stoi przy przeszklonych oknach przed jego uczestnikami.

Podczas spotkania zostaną przedstawione aktualne oferty pracy. Osoby poszukujące pracy będą mogły porozmawiać z pracodawcami. W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele Wydziału Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Spotkanie informacyjne dla osób zwalnianych z pracy odbędzie się 16 listopada w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego (Pszczyna, ul. 3 Maja 10) w godzinach od 10.00 do 13.00. - Wszystkich pracodawców aktualnie poszukujących pracowników, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do kontaktu - czytamy na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie. W tej sprawie należy zadzwonić pod numer tel. 32 210 27 21 lub 32 210 27 34.

• Przedsiębiorczość

Punkt urzędu pracy w „markecie pomocy”

W „markecie pomocy” przez kolejne środy będzie działał punkt informacyjny Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie. Obywatele Ukrainy otrzymają tu pomoc w odnalezieniu się na runku pracy.

• Przedsiębiorczość

Tutaj liczy się dobry pomysł

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie zaprasza do udziału w projekcie pilotażowym pn. „Na miejsca. Gotowi. Start (up)!” realizowanym w ramach programu „Nowe spojrzenie - nowe możliwości” Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej finansowanego ze środków Funduszu Pracy.