Ogólne

Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zaprasza do udział w XII Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej, które w tym roku odbędą się w kategoriach U8/U9 (2012-2013) oraz U10/U11 (2010-2011).

Nogi dziecka. Widać go od pasa w dół. Jedną z nóg przytrzymuje piłkę. Stoi w bramce na boisku.
fot. pixabay.com

XII edycja Klubowych Mistrzostw Powiatu Pszczyńskiego rozpocznie się tradycyjnie od eliminacji, które rozegrane zostaną w dniach 21-22 sierpnia. W sobotę (21 sierpnia) o awans powalczy kategoria U8/U9 (2012-2013), w niedzielę (22 sierpnia) kategoria U10/U11 (2010-2011). Turniej Finałowy odbędzie się 28 sierpnia 2021. Cała rywalizacja toczyć się będzie na boisku "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "KMPP") do 15 sierpnia 2021.

W zgłoszeniach należy podawać nazwę klubu, imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z numerem telefonu oraz kategorie wiekowe, do których klub zgłasza drużyny.

Prawo startu w zawodach mają kluby i szkółki piłkarskie zarejestrowane na terenie powiatu pszczyńskiego, składające się z zawodników będących: mieszkańcami powiatu pszczyńskiego, uczniami szkół działających na terenie powiatu pszczyńskiego lub zrzeszonymi w klubach i szkółkach piłkarskich działających na terenie powiatu pszczyńskiego. Jeden klub może zgłosić tylko jeden zespół w każdej kategorii.

Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym w „plikach do pobrania” otwiera się w nowym oknie na stronie internetowej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Plakat informujący o Klubowych Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego.

[Treść plakatu:]

12. Klubowe Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej
Eliminacje: 21-22 sierpnia 2021
Turniej Finałowy: 28 sierpnia 2021
Więcej informacji na www.posir.pszczyna.pl otwiera się w nowym oknie

(źródło: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie)

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

  • Ogólne

    Doskonalą technikę jazdy na rowerze

    Początkiem września Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie rozpoczęło współpracę z Uczniowskim Klubem Sportowym Avatar z Kobielic, który od wielu lat prowadzi treningi z młodymi adeptami kolarstwa.

  • Ogólne

    Karp będzie miał swoje święto

    W najbliższą sobotę, 25 września na placu przy Urzędzie Gminy w Pawłowicach odbędzie się Śląskie Święto Karpia. To dobra okazja m.in. do poznania historii ryby, degustacji potraw, skorzystania z bezpłatnych porad dietetycznych, a także zrobienia zakupów u lokalnych producentów. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie plastycznym, a dorośli sprawdzić swoją wiedzę o rybactwie.