Światła na DK-1

W poniedziałek, czyli 6 grudnia 2010r., nastąpią ostateczne odbiory i uzupełniające oznakowanie, zaś 7 grudnia 2010r., we wtorek, powinna zostać uruchomiona sygnalizacja świetlna na DK-1.

Taką informację uzyskaliśmy w GDDKiA – informuje członek Zarządu Powiatu Zygmunt Jeleń.
Dodać wypada, że daleko zaawansowany jest projekt przebudowy ul. Studzienickiej. Wkrótce rozpoczną się konsultacje.

• Środowisko

Ostrzeżenie o przymrozkach

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego o przymrozkach. Stopień zagrożeń: 1.

Zostań rodziną zastępczą

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w powiecie pszczyńskim poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych dla dzieci, które nie znajdują w swoim domu właściwej opieki.