Zdrowie

Powiatowy raport szczepień przeciwko COVID-19

Publikujemy dane dotyczące liczby szczepień przeciwko COVID-19 wykonanych w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Zamenhofa 5a w Pszczynie.

dłonie w rękawiczkach, trzymające fiolkę ze szczepionką i strzykawkę z igłą.
  • Liczba wszystkich wykonanych szczepień w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych na dzień 3.08.2021 r., godz. 20.00: 26 020, w tym druga dawka: 11 991.
  • Szczepienia wykonane w punkcie w dniu 3 sierpnia: 169.

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie został uruchomiony we wtorek, 27 kwietnia.

Od poniedziałku, 2 sierpnia PSP w Pszczynie działa w nowej lokalizacji. Szczepienia wykonywane są w budynkach modułowych przy boisku „Orlik” na terenie POSiR. Adres pozostaje więc ten sam. Organizatorem punktu jest Powiat Pszczyński.

Na stronie Ministerstwa Zdrowia otwiera się w nowym oknie można zapoznać się z raportem szczepień z podziałem na kraj, województwa i powiaty.

Liczba szczepień wykonanych na terenie powiatu pszczyńskiego:
liczba szczepień ogólnie 61 187, w tym dawka druga ogółem 28 687.

Wnętrze hali sportowej w Pszczynie, przeorganizowanej na punkt szczepień powszechnych. Na pierwszym planie zielone banery z logiem powiatu, na środku punkt informacyjny i stanowiska do szczepień.
Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych zorganizowany przez Powiat Pszczyński w hali POSiR w Pszczynie

• Zdrowie

Szczepienia przenoszą się poza halę POSiR-u

Końcem kwietnia w hali przy ul. Zamenhofa 5 a w Pszczynie został utworzony Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych. Od 2 sierpnia szczepienia będą kontynuowane w budynkach modułowych przy boisku „Orlik” na terenie POSiR. Adres punktu szczepień pozostaje więc ten sam.

• Zdrowie

Sytuacja epidemiologiczna: 24 - 30 lipca

Brak nowych potwierdzonych przypadków zakażeń koronawirusem - to najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie, podane przez Ministerstwo Zdrowia.