Zdrowie

Powiatowy raport szczepień przeciwko COVID-19

Publikujemy codzienne dane dotyczące liczby szczepień przeciwko COVID-19 wykonanych w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Zamenhofa 5a w Pszczynie.

dłonie w rękawiczkach, trzymające fiolkę ze szczepionką i strzykawkę z igłą.
  • Liczba wszystkich wykonanych szczepień w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych na dzień 17.05.2021 r., godz. 20.00: 5131
  • Szczepienia wykonane w punkcie w dniu 17 maja: 228

Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie został uruchomiony we wtorek, 27 kwietnia. Punkt może szczepić 500 osób dziennie i więcej, wszystko zależy jednak od ilości dostarczanych przez stronę rządową szczepionek. Organizatorem punktu jest powiat pszczyński.

Na stronie Ministerstwa Zdrowia otwiera się w nowym oknie można zapoznać się z raportem szczepień z podziałem na kraj, województwa i powiaty.

Liczba szczepień wykonanych na terenie powiatu pszczyńskiego:
liczba szczepień ogólnie 20 703, w tym dawka druga ogółem 4 880.

Wnętrze hali sportowej w Pszczynie, przeorganizowanej na punkt szczepień powszechnych. Na pierwszym planie zielone banery z logiem powiatu, na środku punkt informacyjny i stanowiska do szczepień.
Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych zorganizowany przez powiat pszczyński w hali POSiR w Pszczynie

• Zdrowie

Sytuacja epidemiologiczna: 8 - 14 maja

91 nowych potwierdzonych przypadków zakażeń - to najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie, podawane przez Ministerstwo Zdrowia.

• Zdrowie

Brak wolnych terminów w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych

Na szczepienie w Powiatowym Punkcie Szczepień Powszechnych w Pszczynie zarejestrowało się do tej pory 8550 osób. Rejestracja została wstrzymana z powodu braku wolnych terminów do czasu udostępnienia przez stronę rządową większej ilości szczepionek.