Kondolencje

Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci wicestarosty bielskiego Śp. Grzegorza Szetyńskiego.

Grafika na czarnym tle z trzema palącymi się świeczkami i zdjęciem zmarłego.
fot. Gmina Kozy

Przekazujemy wyrazy szczerego współczucia oraz słowa wsparcia w trudnych chwilach Rodzinie, Bliskim oraz Przyjaciołom, a także tym Wszystkim, którym szczególnie bliska była Jego Osoba...

Starosta Pszczyński Barbara Bandoła
Przewodniczący Rady Powiatu Paweł Sadza

• Zdrowie

Motoserce bez imprezy, ale ze zbiórką krwi

Rozpoczęła się kolejna edycja pszczyńskiego Motoserca. Krew w ramach tegorocznej akcji można oddawać od poniedziałku do środy, aż do końca kwietnia. Na dawców czekają pamiątkowe zestawy upominków.

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy

Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić online, m.in. przez serwis e-Urząd Skarbowy. Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, umów wcześniej wizytę. Obie usługi dostępne są na stronie internetowej podatki.gov.pl.

Kondolencje

Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Pawła Skupina, zasłużonego trenera pszczyńskich lekkoatletów.