POSiR: Powrót ograniczeń

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 roku, możliwość korzystania z obiektów Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie została ograniczona.

Żółty budynek hali sportowej.

Z uwagi na wprowadzone ograniczenia, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, korzystanie z obiektów możliwe będzie wyłącznie w przypadku:

• sportu zawodowego,
  • zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej,
  • zawodników uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu ustawy o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 r. (Dz. U. z 2010 r. poz. 1133),
  • dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

(źródło: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie)

Oddali cześć ofiarom zbrodni katyńskiej

Samorządowcy, Sybiracy, przedstawiciele lokalnych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, harcerze oraz młodzież i nauczyciele z pszczyńskich szkół oddali hołd bestialsko zamordowanym Polakom w 84. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz uczcili kolejną rocznicę masowej zsyłki Polaków na Sybir.

Ostrzeżenie o przymrozkach i oblodzeniu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał dwa ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego: o przymrozkach i oblodzeniu. Stopień zagrożeń: 1.