POSiR: Powrót ograniczeń

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 roku, możliwość korzystania z obiektów Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie została ograniczona.

Żółty budynek hali sportowej.

Z uwagi na wprowadzone ograniczenia, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, korzystanie z obiektów możliwe będzie wyłącznie w przypadku:

• sportu zawodowego,
  • zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej,
  • zawodników uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu ustawy o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 r. (Dz. U. z 2010 r. poz. 1133),
  • dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

(źródło: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie)

• Zdrowie

Motoserce bez imprezy, ale ze zbiórką krwi

Rozpoczęła się kolejna edycja pszczyńskiego Motoserca. Krew w ramach tegorocznej akcji można oddawać od poniedziałku do środy, aż do końca kwietnia. Na dawców czekają pamiątkowe zestawy upominków.

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy

Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić online, m.in. przez serwis e-Urząd Skarbowy. Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, umów wcześniej wizytę. Obie usługi dostępne są na stronie internetowej podatki.gov.pl.

Kondolencje

Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Pawła Skupina, zasłużonego trenera pszczyńskich lekkoatletów.