Ogólne

Kolejne spotkanie I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet

W tym tygodniu, 12 marca o godz. 19.00 odbędzie się mecz, w którym zagrają UKS Centrum Pszczyna i MKS Dwójka Zawiercie.

W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie w najbliższy piątek, 12 marca zostanie rozegrane spotkanie I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet.

W meczu zagrają zawodniczki UKS Centrum Pszczyna i drużyna MKS Dwójka Zawiercie. Początek spotkania o godz. 19.00.

W związku z sytuacją epidemiologiczną mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Relacja online będzie transmitowana przez Pszczyńską Telewizję otwiera się w nowym oknie.

Plakat przedstawiający trzy zawodniczki w sportowych strojach. Zawiera informacje na temat drużyn, daty i godziny meczu.

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

 • Zdrowie

  Motoserce bez imprezy, ale ze zbiórką krwi

  Rozpoczęła się kolejna edycja pszczyńskiego Motoserca. Krew w ramach tegorocznej akcji można oddawać od poniedziałku do środy, aż do końca kwietnia. Na dawców czekają pamiątkowe zestawy upominków.

 • Ogólne

  Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy

  Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić online, m.in. przez serwis e-Urząd Skarbowy. Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, umów wcześniej wizytę. Obie usługi dostępne są na stronie internetowej podatki.gov.pl.

 • Ogólne

  Kondolencje

  Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Pawła Skupina, zasłużonego trenera pszczyńskich lekkoatletów.