Przedsiębiorczość

Spotkanie rekrutacyjne. Oferta pracy dla pracownika produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie informuje, iż pracodawca Re Alloys Sp. z o.o. z siedzibą w Łaziskach Górnych pilnie poszukuje osób do pracy na stanowisko pracownik produkcji - wytapiacz żelazostopów.

Wymagania:

• wykształcenie minimum gimnazjalne,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • akceptacja pracy w narażeniu na wysoką temperaturę.

Podstawowy zakres obowiązków:

• wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji żelazostopów,
  • a po przeszkoleniu wykonywanie zadań wytapiacza żelazostopów - spustowego.

Miejsce pracy: Łaziska Górne, ul. Cieszyńska 23

Pracodawca oferuje:

• umowę o pracę,
  • pełny etat,
  • praca w systemie trzyzmianowym,
  • praca możliwa od zaraz,
  • wynagrodzenie w wysokości od 3000 zł do 4500 zł brutto.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@realloys.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 517 619 622

W środę, 3 marca 2021 r. wszystkie osoby zainteresowane ofertą będą mogły uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym z pracodawcą, które odbędzie się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie w godzinach od 9.00 - 13.00. Na spotkanie należy zabrać CV.

(źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie)

• Przedsiębiorczość

PUP Pszczyna. Razem po sukces

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie realizuje projekt pn. „Razem po sukces. Aktywizacja osób młodych, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 roku lub będących w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w powiecie pszczyńskim” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

• Przedsiębiorczość

Młodzi i chętni do pracy

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Kiermasz Pracy Wakacyjnej, zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.