Awaryjne zamknięcie odcinka ul. Śląskiej w Krzyżowicach

Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie informuje o tymczasowym zakazie ruchu na ok. półkilometrowym odcinku drogi powiatowej w Krzyżowicach.

Mapa przedstawiająca tymczasową organizację ruchu.
Schemat tymczasowej organizacji ruchu • fot. PZD Pszczyna

W związku z koniecznością wykonania awaryjnych prac na obiekcie mostowym z 9 na 10 lutego oraz z 10 na 11 lutego od godz. 18.00 do 8.00, zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej - ul. Śląskiej w Krzyżowicach o długości ok. 0,5 km.

Odcinek wyłączony z ruchu zostanie dodatkowo zabezpieczony przez osoby do ręcznego kierowania ruchem.

(źródło: Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie)

• Komunikaty

Ogłoszenie o naborze członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty w konkursie ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 r.

• Komunikaty

Otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 roku.