Ogólne

Anonimowa ankieta dot. wykorzystania środków z nowych funduszy

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Pszczyńska rozpoczyna przygotowania do opracowania dokumentów pozwalających na wykorzystanie środków z nowych funduszy.

LGD Ziemia Pszczyńska w związku z trwającymi pracami dotyczącymi przyszłej perspektywy unijnej oraz alokacją przyszłych funduszy europejskich zwraca się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiety otwiera się w nowym oknie.

Anonimowa ankieta dotycząca oceny różnych aspektów naszego codziennego życia posłuży do przygotowania diagnozy potrzeb obszaru Lokalnej Grupy Działania. Ankieta będzie aktywna do 20 stycznia br.

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

 • Zdrowie

  Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych gotowy do szczepień

  W środę 21 kwietnia Narodowy Fundusz Zdrowia wizytował Powiatowy Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Wszystko zostało przygotowane zgodnie z wymogami, a punkt rozpocznie szczepienia w momencie dostarczenia pierwszych dawek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Może to nastąpić w przyszłym tygodniu.

 • Inwestycje

  Rozpocznie się przebudowa ul. Studzienickiej w Piasku

  Powiat pszczyński przystępuje do realizacji kluczowej inwestycji drogowej w Piasku. Gruntowna przebudowa obejmie ul. Studzienicką, a na skrzyżowaniu z ul. Katowicką i Dworcową powstanie rondo.

 • Ogólne

  mPotęga po raz ósmy. Dofinansowanie kreatywnych zajęć z matematyki

  Podpatrywanie pszczelej matematyki, podchody w całym mieście, a może… wielki skok na kasyno jak w hollywoodzkim filmie? To wszystko można zrealizować dzięki mPotędze, programowi grantowemu Fundacji mBanku. Wniosek będzie można złożyć całkowicie online do 10 maja.