Baza lokalnych firm z ofertą bez wychodzenia z domu

W ramach wsparcia lokalnych firm, których sytuacja ekonomiczna z dnia na dzień się pogarsza, wystartowaliśmy z akcją „Kochamy własne, wspieramy lokalnie”, aby stworzyć bazę przedsiębiorstw powiatu pszczyńskiego, które stworzyły ofertę dla Mieszkańców na czas walki z koronawirusem. Napisz do nas, a my bezpłatnie dodamy Twoją firmę do listy.

baza lokali

Nie tylko Klienci, ale także firmy muszą funkcjonować w tej nadzwyczajnej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Chcemy pomóc lokalnym przedsiębiorcom zaprezentować ich aktualną ofertę dostosowaną do wprowadzonych zakazów, nakazów i ograniczeń, którą przygotowali, aby wyjść naprzeciw Klientom.

Prosimy przedsiębiorców, którzy chcą dodać lub uaktualnić swoją ofertę, o przesłanie informacji na adres biurorzecznika@powiat.pszczyna.pl lub dodanie komentarza pod postem na powiatowym Facebooku:
bit.ly/lista_zgloszen_lokali

Ważne! W mailu lub komentarzu podaj konkretne dane:
nazwa firmy:
strona internetowa lub FB:
adres:
nr telefonu:
szczegóły oferty:

W tym miejscu publikujemy aktualną listę przedsiębiorców z powiatu pszczyńskiego,
uwzględniając podział na poszczególne branże, którą na bieżąco będziemy aktualizować:

GASTRONOMIA (oferta „na wynos” lub z dowozem): http://bit.ly/baza_lokali_powiat_pszczynski otwiera się w nowym oknie

ŻYWNOŚĆ (sklepy z dostawą do domu):