Nabór na stanowisko pracy - specjalisty ds. projektów

Lokalna Grupa Działania „ZIEMIA PSZCZYŃSKA”, ul. 3 Maja 11, 43-200 Pszczyna OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY - Specjalisty ds. projektów

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Biura LGD lub pocztą (decyduje data wpływu do biura LGD) na adres:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska”
ul. 3 Maja 11, 43-200 Pszczyna

z dopiskiem: Nabór na stanowisko specjalista ds. projektów nr 2/2010
w terminie od 29 kwietnia do 10 maja 2010r. do godz. 15:30

Dokumenty, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Nabór - specjalista ds. projektów, format pliku: DOC, rozmiar: 1.09 MB

Oddali cześć ofiarom zbrodni katyńskiej

Samorządowcy, Sybiracy, przedstawiciele lokalnych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, harcerze oraz młodzież i nauczyciele z pszczyńskich szkół oddali hołd bestialsko zamordowanym Polakom w 84. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz uczcili kolejną rocznicę masowej zsyłki Polaków na Sybir.

Ostrzeżenie o przymrozkach i oblodzeniu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał dwa ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego: o przymrozkach i oblodzeniu. Stopień zagrożeń: 1.