Zaproszenie do udziału w szkoleniu komputerowym dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo z terenu gminy Miedźna

Centrum Przedsiębiorczości SA w Woli zaprasza do udziału w Projekcie „Obsługa komputera moją szansą na lepsze jutro w życiu zawodowym” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki: Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich; Działanie 6.3 Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich. Głównym celem projektu jest podniesienie zdolności do zatrudnienia oraz mobilności przestrzennej i zawodowej niepracujących osób z terenu gminy Miedźna.

Do udziału w Projekcie zapraszamy:

Osoby bezrobotne (tj. zarejestrowane we właściwym Powiatowym Urzędzie Pracy, jako osoba bezrobotna w rozumieniu art. 2 ust 1 pkt 2 ustawy o promocji zatrudnienia) oraz nieaktywne zawodowo (tj. pozostające bez zatrudnienia, które jednocześnie nie zaliczają się do osóezrobotnych) zamieszkujące teren gminy Miedźna.

Udział w Projekcie jest BEZPŁATNY

W ramach Projektu oferujemy:

Szkolenie "Komputer od podstaw"
obejmujące 78 godziny zajęć (6h/dzień), zakończone wydaniem zaświadczenia potwierdzającego zdobyte kwalifikacje, dzięki któremu przede wszystkim:
- uzyskasz fachową wiedzę w zakresie obsługi komputera tj. budowa komputera oraz urządzeń zewnętrznych, praca z plikam folderami, MS Office itp.
- zdobędziesz wiedzę z zakresu wykorzystania komputera w celach rozwoju osobistego oraz zawodowego

Warsztat "Internet i narzędzia IT w życiu zawodowym"
obejmujący 24 godziny zajęć (6h/dzień), na którym:
- nauczysz się, jak założyć pocztę elektroniczną oraz jak z niej korzystać,
- uzyskasz praktyczne wskazówki jak skutecznie wykorzystywać Internet do wykonywania i poszukiwania pracy

Indywidualne doradztwo zawodowe
obejmujące 4 godziny indywidualnych zajęć z doradcą zawodowym, podczas których m.in.:
- zdobędziesz fachową radę na temat dalszego rozwoju zawodowego,

Uczestnikom Projektu zapewniamy zwrot kosztów dojazdu, materiały szkoleniowe oraz catering

Nabór do projektu odbywać się będzie w okresie
od 1.X do 9.X.2009r.

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać osobiście w siedzibie Biura Projektu
bądź ze strony internetowej www.cpsa.com.pl otwiera się w nowym oknie

Więcej informacji na temat Projektu oraz rekrutacji można uzyskać :

Centrum Przedsiębiorczości SA
43-225 Wola, ul. Przemysłowa 6

Osoby do kontaktu:
Monika Berzowska - tel. (032) 211-91-77 w.18
Barbara Goździk, Natalia Sosna - tel. (032) 211-91-77 w.20

www.efs.gov.pl otwiera się w nowym oknie

Projekt współfinansowany jest ze środków Un Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Pliki do pobrania
Obsługa komputera moją szansą na lepsze jutro w życiu zawodowym, format pliku: DOC, rozmiar: 110.5 KB

Oddali cześć ofiarom zbrodni katyńskiej

Samorządowcy, Sybiracy, przedstawiciele lokalnych instytucji, organizacji i stowarzyszeń, harcerze oraz młodzież i nauczyciele z pszczyńskich szkół oddali hołd bestialsko zamordowanym Polakom w 84. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz uczcili kolejną rocznicę masowej zsyłki Polaków na Sybir.

Ostrzeżenie o przymrozkach i oblodzeniu

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał dwa ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu pszczyńskiego: o przymrozkach i oblodzeniu. Stopień zagrożeń: 1.