Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa

Powiat Pszczyński ogłasza konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa w Szpitalu Powiatowym w Pszczynie ,ul. Antesa 11

1. Kandydaci winni posiadać:
a) wykształcenie wyższe medyczne z tytułem specjalisty lub specjalizacja stopnia w określonej dziedzinie medycyny i co najmniej 8-letni staż w zawodzie lekarza,
b) prawo wykonywania zawodu w Rzeczpospolitej Polskiej,
c) ukończone studia podyplomowe z zakresu organizacj zarządzania jednostkami służby zdrowia lub co najmniej 2 letni staż pracy w jednostkach służby zdrowia na stanowisku kierowniczym.
2. Wymagane dokumenty:
a) podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem,
b) kwestionariusz osobowy,
c) dokumenty stwierdzające posiadane kwalifikacje zawodowe do zajmowanego stanowiska, określone Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 maja 2000 r. w sprawie wymagań, jakim powinny odpowiadać osoby na stanowiskach kierowniczych w zakładach opieki zdrowotnej określonego rodzaju ( Dz. U .Nr 44, poz.520 ze zm.),
d) opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej,
e) inne dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe,
f) świadectwo pracy z ostatnich 3 lat, w razie gdy stosunek pracy został rozwiązany lub wygasł,
g) oświadczenie o niekaralności, oświadczenie o niekaralności za przewinienie zawodowe oraz oświadczenie, że przeciw kandydatowi nie toczy się postępowanie karne i o wykroczenia zawodowe,
h) zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowniczym,
i) zgoda na udostępnienie i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji,
j) pisemne opracowanie koncepcji świadczenia usług medycznych przez Szpital Powiatowy w Pszczynie o objętości nie przekraczającej czterech stron formatu A4.
Kandydaci składają oryginały lub poświadczone urzędowo albo notarialnie kopie tych dokumentów.
Do wymaganych dokumentów mogą być dołączone opinie i rekomendacje z ostatnich 3 lat pracy zawodowej.
3. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w sekretariacie Starostwa lub drogą pocztową z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem „Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa Szpitala Powiatowego w Pszczynie” , w terminie do 45 dnia od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia ( tj. od dnia 29 września 2009 r. – daty ukazania się niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Gazeta Prawna ) na adres: Starostwo Powiatowe w Pszczynie ,
ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna
Konkurs przeprowadzi Komisja Konkursowa powołana przez Zarząd Powiatu w Pszczynie, ul.3 Maja 10 ,
Zasady postępowania konkursowego określa Regulamin przyjęty przez Komisję Konkursową.
Zgłoszenia kandydatów zostaną rozpatrzone w terminie do 30 dni po upływie terminu przyjmowania ofert.
O terminie i miejscu postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomienndywidualnie.
Każdemu kandydatowi na stanowisko objęte konkursem dyrektor SPZOZ w Pszczynie udostępnia jednakowe dokumenty o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym zakładu.
Kontakt telefoniczny (0-32 ) 210 34 24.

Pliki do pobrania
Konkurs, format pliku: DOC, rozmiar: 27 KB

Inne wiadomości

  • Żubrowisko Festival

    Już tylko dni do Żubrowisko Festival. Zapraszamy w sobotę do Łąki

    Już w sobotę, 20 czerwca, Ośrodek Sportów Wodnych w Łące koło Pszczyny ponownie stanie się rockowym sercem regionu. Przed nami 23. edycja Żubrowisko Festival. Na uczestników czekają koncerty czołowych artystów polskiej sceny rockowej, festiwalowe strefy tematyczne, oferta gastronomiczna, pole namiotowe oraz wyjątkowa atmosfera.

  • Oświata

    Ósmoklasiści z wizytą w pszczyńskim Starostwie

    Wraz ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego uczniowie coraz intensywniej odliczają dni do wakacji. W tym przedwakacyjnym okresie ósmoklasiści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzionce, w towarzystwie nauczycielek, odwiedzili Starostwo Powiatowe w Pszczynie.

  • Bezpieczeństwo

    Trzeci film w ramach kampanii „Bądź bezpieczny na hulajnodze elektrycznej”

    Powiat Pszczyński wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Pszczynie publikuje serię filmów edukacyjno-profilaktycznych realizowanych w ramach kampanii „Bądź bezpieczny na hulajnodze elektrycznej”. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości w zakresie bezpiecznego korzystania z hulajnóg elektrycznych oraz przypomnienie najważniejszych zasad.