Wchodzimy na plan!

Miło nam poinformować, iż zakończyła się część warsztatowa projektu „START-ANIMACJA - kulturalna aktywizacja mieszkańców powiatu pszczyńskiego” realizowanego przez Powiat Pszczyński w partnerstwie z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o. w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Logo - Start Animacja

20 nietuzinkowych mieszkańców terenów wiejskich naszego powiatu wzięło udział w warsztatach prowadzonych przez ARIP sp. z o.o., które obejmowały zagadnienia szeroko pojętej animacji lokalnej. Efektem czterdziestoczterogodzinnej pracy uczestników jest koncepcja scenariusza, na podstawie której zostanie nakręcony teledysk promujący ziemię pszczyńską. Dzięki udziałowi w szkoleniach uczestnicy, jak również prowadzący, mogli na nowo odkryć ciekawe miejsca w naszym powiecie oraz poznać wyjątkowe osobowości ziemi pszczyńskiej.
Teraz przystępujemy do pracy: kręcimy teledysk, do którego inspiracją był klip promujący Islandię.

• "To są marzenia, to są plany" - po premierze

W sobotę na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące, podczas X jubileuszowej edycji Żubrowiska, odbył się premierowy pokaz wyjątkowego klipu o powiecie pszczyńskim “To są marzenia! To są plany!”

• Premierowy pokaz klipu o powiecie pszczyńskim już w sobotę!!!

To co w naszym powiecie jest najpiękniejsze, najcenniejsze, warte zobaczenia… Ludzie, dzięki którym na ziemi pszczyńskiej dzieje się coś ciekawego, coś czym możemy się pochwalić, coś co sprawia, że powiat pszczyński zapada w pamięci odwiedzających… Mieszkańcy, ich codzienność, pasje... ich marzenia, ich plany!!!

• Rekrutacja do projektu "START-ANIMACJA" zakończona

Miło nam poinformować, iż zakończyła się rekrutacja do projektu „START-ANIMACJA - kulturalna aktywizacja mieszkańców powiatu pszczyńskiego” realizowanego przez Powiat Pszczyński w partnerstwie z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o. w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.