Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Sprzedaż drewna z wiatrołomów

Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie ogłosił przetarg na sprzedaż drewna pochodzącego z wiatrołomów, jakie powstały w wyniku czerwcowej nawałnicy. Drewno zostało zakwalifikowane jako surowiec opałowy. Łącznie do sprzedaży trafiło niemal 200 m3.

Stos drewna z wiatrołomów

Szczegóły przetargu dostępne są na stronie internetowej Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie otwiera się w nowym oknie.

Oferty w przetargu można składać do 2 sierpnia (na wybrany stos drewna) w siedzibie PZD przy ul. Sygietyńskiego 20. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 32 212 80 68.

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

  • Ogólne

    Kulejące Anioły z podziękowaniem za piknik

    Prawie 3 tys. zł - to kwota, jaką udało się zebrać podczas Pikniku „Bezpieczny Powiat” zorganizowanego przez Powiat Pszczyński oraz Komendę Powiatową Policji w Pszczynie. Całość zostanie przeznaczona na rozbudowę Domu Kulejących Aniołów w Piasku, w którym uczy się i rehabilituje 103 podopiecznych z niepełnosprawnościami - dzieci od 3. roku życia, młodzież i dorośli.

  • Środowisko

    Ostrzeżenie hydrologiczne

    Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie hydrologiczne 1. stopnia o gwałtownych wzrostach stanów wody.