Nasze siatkarki mistrzyniami Polski

Zawodniczki UKS Centrum Pszczyna przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie: Maja Jędrysik i Maja Swadźba zdobyły mistrzostwo Polski w siatkówce plażowej U-11 podczas turnieju, który w weekend został rozegrany w Kołobrzegu.

Siatkarki ze swoją trenerką na boisku do piłki plażowej.

- Dziewczynom gratuluję zaangażowania, konsekwencji, pracowitości i talentu. Powiat pszczyński jest z Was dumny. Wielkie gratulacje dla trenerki Agnieszki Szczypki i rodziców - mówi starosta Grzegorz Wanot.

- Swoją postawą w całym sezonie, zaangażowaniem i wykonaną pracą zasłużyłyście na ten złoty medal, jak mało kto - poinformował UKS Centrum Pszczyna na swoim profilu w mediach społecznościowych.

• Zdrowie

Terapia dźwiękiem. Koncert dla seniorów i nie tylko

Powiat Pszczyński i Stowarzyszenie Naturalnie dla Zdrowia w niedzielę 28 lipca zapraszają na bezpłatny relaksacyjny koncert kamertonowy w Stajniach Książęcych w Pszczynie w ramach projektu „Zdrowy Kręgosłup”.

Z POSiR-em w wakacje nie ma nudy

W wakacje sporo dzieje się na obiektach Powiatowego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Tylko w nadchodzący weekend odbędą się Wakacyjny Turniej Pickleballa oraz Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Pszczyńskiego.