Koncert TTT przesunięty na inny termin

Ważny komunikat. Ze względu na obowiązujące ostrzeżenie trzeciego, najwyższego stopnia o burzach, wspólnie z zespołem TTT podjęliśmy decyzję o przesunięciu dzisiejszego koncertu w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę". Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Z chłopakami widzimy się w sierpniu. O dokładnym terminie koncertu poinformujemy w późniejszym czasie.

Informacja o odwołanym koncercie

Z POSiR-em w wakacje nie ma nudy

W wakacje sporo dzieje się na obiektach Powiatowego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Tylko w nadchodzący weekend odbędą się Wakacyjny Turniej Pickleballa oraz Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Pszczyńskiego.

Insekt Orkiestra na Pol'and'Rock i Żubrowisko Festival

Zespół rodem z Pszczyny z projektem specjalnym wygrał eliminacje do legendarnego festiwalu i 2 sierpnia zaprezentuje się na Małej Scenie Pol'and'Rock Festiwal. 6 września będzie gwiazdą pierwszego dnia Żubrowisko Festival.