Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

PALLMA na Orliku

W nadchodzące wakacje na pszczyńskim Orliku będzie prawdziwa PALLMA, czyli Piłkarska Amatorska Letnia Liga Młodych Adeptów. To nowa propozycja Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie na nadchodzące lato dla młodszych piłkarzy. Liga skierowana jest do chłopców oraz dziewcząt urodzonych w latach 2010-2013. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja.

Start rozgrywek zaplanowany jest wraz z rozpoczęciem wakacji, czyli ok. 24 czerwca, a zakończenie zmagań powinno nastąpić końcem lipca. Wstępnie planujemy, że ligowe mecze rozgrywane będą w tygodniu popołudniami od godziny 16.00 do 19.00 na Orliku przy hali POSiR w Pszczynie.

Do wspólnej zabawy zapraszamy dzikie drużyny z terenu powiatu pszczyńskiego. Wystarczy zatem, że zbierzesz kilku kolegów z klasy czy znajomych z podwórka i do 31 maja zgłosisz chęć udziału w wakacyjnych rozgrywkach.

Zgłoszenia prosimy dokonać wysyłając e-mail na adres: sport@posir.pszczyna.pl (w tytule: „Zgłoszenie do PALLMA”), który będzie zawierał:

 1. nazwę drużyny,
 2. miejscowość, z której jest drużyna,
 3. numer telefonu kontaktowego,
 4. imię i nazwisko osoby do kontaktu.

Jako, że rozgrywki odbywać się będę na boisku Orlik, grać będziemy w sześcioosobowych składach (5 zawodników w polu plus bramkarz), a w drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 12 zawodników. Opłata za udział w rozgrywkach wynosi 250 złotych od drużyny (płatne podczas spotkania organizacyjnego), ale podobnie jak ma to miejsce w zimowej młodzieżowej lidze halowej, także tutaj wszyscy uczestnicy w ramach opłaty wpisowej otrzymają komplet koszulek, w których będą rozgrywać swoje mecz.

System rozgrywek uzależniony jest od liczby zgłoszonych drużyn i  podany zostanie na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 3 czerwca o godzinie 19:00 na salce konferencyjnej w hali POSiR przy ul. Zamenhofa 5A.

Już teraz informujemy, że wszyscy zawodnicy chcący wziąć udział w PALLMA, muszą dostarczyć podpisaną zgodę rodziców/opiekunów na udział w rozgrywkach. Jeżeli nadal się wahasz lub masz jakieś zapytania dotyczące naszej nowej letniej zabawy prosimy o kontakt e-mail: sport@posir.pszczyna.pl lub telefonicznie pod numerem 501 582 591.

Plakat informujący o rozgrywkach.

(źródło: POSiR Pszczyna)

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

 • Ogólne

  Nasz produkty na Targach w Chorzowie

  Ostatni weekend maja to kolejna szansa na promocję lokalnych produktów. Wszystko za sprawą 12. Targów Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”, w których będę uczestniczyć nasi miejscowi producenci, których wyroby wyróżniono certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.

 • Pomoc konsumentom

  Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

  Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów - czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.