Nabór członków do komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza nabór członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty w konkursie ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego na rzecz mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego w 2024 roku.

Kandydatów można zgłaszać w formie pisemnej, na formularzu stanowiącym załącznik nr 3 do Uchwały Nr 2/1/24 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego z dnia 14 maja 2024 r., w terminie od 15 do 24 maja 2024 roku. Decyduje data wpływu do Starostwa.

Szczegóły w załącznikach
Uchwała, format pliku: PDF, rozmiar: 107.24 KB
Załącznik nr 1 - ogłoszenie, format pliku: PDF, rozmiar: 91.09 KB
Załącznik nr 2 - Regulamin Pracy Komisji Konkursowej, format pliku: PDF, rozmiar: 107.63 KB
Załącznik nr 3 - Formularz zgłaszania kandydata, format pliku: DOCX, rozmiar: 18.03 KB
Załącznik nr 4 - oświadczenie, format pliku: DOCX, rozmiar: 14.54 KB

Nasz produkty na Targach w Chorzowie

Ostatni weekend maja to kolejna szansa na promocję lokalnych produktów. Wszystko za sprawą 12. Targów Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”, w których będę uczestniczyć nasi miejscowi producenci, których wyroby wyróżniono certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.

• Pomoc konsumentom

Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów - czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.