Powiat pszczyński - podstrona

Ogólne

Nie będzie zamknięcia drogi z Kobióra do Gostyni

13 maja wykonawca realizujący zadanie "Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 928 na odcinku od DK 44 do skrzyżowania z DK 1" poinformował o rezygnacji z zamknięcia drogi na odcinku Kobiór-Gostyń.

"Informujemy o rezygnacji z wprowadzenia z dniem 24.06.2024 r. projektu Tymczasowej Organizacji Ruchu, polegającej na całkowitym zamknięciu odcinka DW 928" - czytamy w przesłanym piśmie. Chodziło o odcinek Kobiór-Gostyń.

Informacja z 7 maja

Wykonawca realizujący zadanie "Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 928 na odcinku od DK 44 do skrzyżowania z DK 1" poinformował o zmianie terminu zamknięcia drogi.
Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu, polegający na zamknięciu dla ruchu drogi wojewódzkiej od Gostyni do Kobióra nie zostanie wprowadzony 9 maja, jak pierwotnie informowano, a 24 czerwca 2024 r., o godz. 13.00. "Zmiana jest spowodowana protestami mieszkańców, w tym umożliwieniem dojazdu do szkół dzieciom i młodzieży w bieżącym roku szkolnym" - informuje wykonawca inwestycji.

(źródło: Budimex S.A.)

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego

Inne wiadomości

  • Ogólne

    Nasz produkty na Targach w Chorzowie

    Ostatni weekend maja to kolejna szansa na promocję lokalnych produktów. Wszystko za sprawą 12. Targów Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”, w których będę uczestniczyć nasi miejscowi producenci, których wyroby wyróżniono certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.

  • Pomoc konsumentom

    Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

    Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów - czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.