Informator dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekty sportowe

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

Adres:
ul. Zamenhofa 5a
43-200 Pszczyna
Strona: www.posir.pszczyna.pl
E-mail: hala@posir.pszczyna.pl

Lokalizacja

Obiekt zlokalizowany jest w niedalekim sąsiedztwie Starostwa Powiatowego w Pszczynie, Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych w Pszczynie, Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie oraz dworca PKP

Parking

Przed budynkiem znajduje się parking z wyznaczonymi miejscami do parkowania dla osób niepełnosprawnych

Wejście

wejście główne szerokie, bez podjazdu, bez stopni; dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Wnętrze

dostosowane do poruszania się osób niepełnosprawnych - winda, barierki, poręcze

Toaleta

Toaleta dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Drzwi do kabiny oznakowane. Wewnątrz uchwyty dla niepełnosprawnych. Światło zapalane przez czujnik ruchu.
Dodano przez: POSIR powrót

Komentarze (0)