Informator dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekty handlowe

KAUFLAND

Adres:
ul. Broniewskiego 1
43-200 Pszczyna
Telefon: 32-449-06-00

Lokalizacja

dobra

Parking

NIEDOSTOSOWANY DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH !!!!!!
PO ZAMONTOWANIU BARIEREK PRZY WJEŹDZIE DO SKLEPU - JEST TO WIELKIE UTRUDNIENIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (NIE KAŻDY POTRAFI SIĘ NACHYLAĆ ABY POBRAĆ BILET). DLA TEGO, ŻE KTOŚ SOBIE PARKOWAŁ SAMOCHÓD (A W TYM CZASIE NIE KUPOWAŁ) ZOSTALIŚMY UKARANI WSZYSCY KUPUJĄCY ŁĄCZNIE (A GŁÓWNIE) OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE DYSKRYMINUJĄC NAS PRZY ZAKUPACH. BARIERKI - SZLABANY SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNE DLA CZŁOWIEKA, GDYŻ W TYM TYGODNIU BYŁ PRZYPADEK JAK BARIERKA SPADŁA NA PRZEJEŻDZAJĄCEGO POD PODNIESIONYMI BARIERKAMI ROWERZYSTĘ UDERZAJĄC GO W GŁOWĘ, KTÓRY SPADŁ Z ROWERA, POTŁUKŁ. SIĘ, OMAL NIE STRACIŁ OKA.. OBY TAK SIĘ NIE STAŁO Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI BO SKUTKI MOGĄ BYĆ POWAŻNIEJSZE. JEST TO NAJGORSZY POMYSŁ NA JAKI MOGLI WPAŚĆ ZARZĄDZAJĄCY SKLEPEM !!!! KARZĄC KUPUJĄCYCH A ZWŁASZCZA NIEPEŁNOSPRAWNYCH, TAK JAKBY PROBLEMU PARKOWANIA SAMOCHODÓW OSÓB NIEROBIĄCYCH ZAKUPÓW NIE MOŻNA BYŁO ROZWIĄZAĆ INACZEJ. I JESZCZE KAŻĄ SOBIE ZAPŁACIĆ ZA POSTÓJ PONAD 2 GODZ.. A JEŚLI KTOŚ MA TRUDNOŚCI Z PORUSZANIEM SIĘ - "TO BIEGIEM" MUSI ROBIĆ ZAKUPY, BO ZA TEN LUKSUS PODNOSZENIA I OPADANIA BARIEREK BĘDZIE MUSIAŁ DODATKOWO PŁACIĆ!!!!

Wejście

dostosowane

Wnętrze

dostosowane

Toaleta

dostosowane
Dodano przez: Elka powrót

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

    Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w „Informatorze dla osób z niepełnosprawnościami”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U z 2016 r. poz. 922).

    aaa

    19 listopada 2018

    Jedyne tak naprawdę w Pszczynie dostosowane miejsce dla osób niepełnosprawnych. O innych nie piszę ponieważ ich NIE MA!!!!!!!!