Żubrowisko 2013

20 marca 2013

Gramy na okrągło - X edycja Żubrowiska

7 września już po raz dziesiąty odbędzie się Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych „Żubrowisko”. Na tegoroczną edycję Powiat Pszczyński otrzymał dofinansowanie w wysokości 20 tys. zł ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Logo - PROW

Tym razem zapraszamy wszystkich na Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, gdzie odbędą się warsztaty dla uczestników i przeglądy zespołów. Podczas „Żubrowiska” będziemy mogli także posłuchać zwycięzców poprzednich edycji, którzy powalczą o tytuł „Laureata Laureatów”. Imprezę zakończy występ gwiazdy wieczoru, którą poznamy na przełomie marca i kwietnia.
Od początku kwietnia do połowy lipca w Wydziale Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej Starostwa Powiatowego w Pszczynie, można będzie składać formularze zgłoszeniowe. Wszystkie zespoły zainteresowane udziałem w tegorocznym jubileuszowym przeglądzie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 17 kwietnia br. o 16:00 w Pszczyńskim Centrum Kultury.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” - mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013


---
Do niedzieli 24 marca br., w ankiecie na portalu www.pless.pl można wybrać zespół, który powinien zagrać jako Gwiazda Wieczoru podczas jubileuszowej dziesiątej edycji "Żubrowiska".
Głosy można oddawać na zespoły: Akurat, Inoros, Lemon, Oberschlesien oraz Lipali.

Ankieta znajduje się pod poniższym adresem:

www.rozrywka.pless.pl/29597-wybieramy-gwiazde-zubrowiska

Serdecznie zapraszamy do głosowania!

Akurat:


Inoros:


Lemon:


Oberschlesien:


Lipali: