Żubrowisko 2013

Komunikat
12 września 2013

Komunikat

7 września podczas „Żubrowiska” znaleziono portfel. Odbiór możliwy jest w Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa. Tel. (32) 449-23-33
Hajva z Gliwic laureatem Żubrowiska 2013!
9 września 2013

Hajva z Gliwic laureatem Żubrowiska 2013!

Za nami X jubileuszowa edycja Przeglądu Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko. Tym razem impreza odbyła się na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące.
Żubrowisko 2013 - prezentacja zespołów
5 września 2013

Żubrowisko 2013 - prezentacja zespołów

Już w najbliższą sobotę, 7 września odbędzie się X Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko. Tym razem zapraszamy wszystkich na Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, gdzie odbędą się warsztaty dla uczestników i przeglądy zespołów.
X Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko
4 września 2013

X Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko

Już 7 września odbędzie się X Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko. Tym razem zapraszamy wszystkich na Ośrodek Sportów Wodnych w Łące, gdzie odbędą się warsztaty dla uczestników i przeglądy zespołów.
Rekrutacja do X edycji Żubrowiska zakończona
1 lipca 2013

Rekrutacja do X edycji Żubrowiska zakończona

Zakończyła się rekrutacja do X edycji Przeglądu Amatorskich Zespołów Młodzieżowych „Żubrowisko”. Do 16 lipca br. w Wydziale Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej można było składać zgłoszenia do imprezy. W tym roku chęć udziału w przeglądzie zgłosiło 18 zespołów z całego Śląska, z których 8 zagra 7 września. Zespoły biorące udział w tegorocznym przeglądzie poznamy na początku sierpnia.
Gramy na okrągło - X edycja Żubrowiska
20 marca 2013

Gramy na okrągło - X edycja Żubrowiska

7 września już po raz dziesiąty odbędzie się Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych „Żubrowisko”. Na tegoroczną edycję Powiat Pszczyński otrzymał dofinansowanie w wysokości 20 tys. zł ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Grafika przedstawiająca koronawirusa. Pod linkiem znajdują się aktualne informacje dotyczące koronawirusa, jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia, działania podejmowane przez powiat pszczyński, zasady działania Starostwa Powiatowego i jednostek, Szpitala Powiatowego, szkół ponadpodstawowych, informacje dla osób z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca budynek Szpitala Powiatowego w Pszczynie wraz z parkingiem. Pod linkiem informacja o możliwościach wsparcia Szpitala Powiatowego w Pszczynie – wpłacanie darowizn na zakup środków ochrony osobistej, 1% podatku, wpłaty na konta stowarzyszenia Omnibus.
Grafika przedstawiająca budynek Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Pod linkiem szczegółowy opis procedur, wnioski do pobrania, informacje o opłatach i krok po kroku wyjaśnienie, jak załatwić swoją sprawę w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Pszczynie oraz Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie.
Grafika przedstawiająca trwająca budowę drogi – etap układania asfaltu, walec wyrównuje nawierzchnię. Pod linkiem mapa powiatu pszczyńskiego wraz z wykonanymi przez powiat pszczyński inwestycjami od 2010 roku. Najważniejsze inwestycje  drogowe, z zakresu bezpieczeństwa, edukacji, zdrowia, komunikacji czy ochrony środowiska.
Grafika przedstawiająca ikonę wiadomości mailowej – kopertę ze znakiem @ i napis Newsletter powiatowy. Pod linkiem informacje o powiatowym newsletterze, czyli przysyłanej na Twoją skrzynkę mailową raz w tygodniu wiadomości ze zbiorem najważniejszych informacji mijającego tygodnia. Aby aktywować usługę, trzeba wypełnić formularz.
Grafika przedstawiająca logo akcji Nie dokarmiaj smoga – Smog przedstawiony jako czarny smok. Napis Stan jakości powietrza w powiecie . Pod linkiem iInformacja o wynikach pomiarów jakości powietrza w powiecie pszczyńskim i województwie śląskim.
Grafika z napisem Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych  i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacje o wsparciu organizacji pozarządowych w powiecie pszczyńskim.
Grafika z napisem Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacja o działaniu punktów, w których udzielana jest darmowa pomoc prawna w powiecie pszczyńskim. Godziny otwarcia, adresy, wnioski.
Grafika z napisem ekolejka Elektroniczny System Rezerwacji. Pod linkiem elektroniczny system rezerwacji wizyty w Starostwie Powiatowym w Pszczynie w wydziale komunikacji, wydziale geodezji oraz punkcie paszportowym. Tutaj zarezerwujesz swoją wizytę w urzędzie na daną godzinę.
Grafika z napisem Powiat bez barier i ikonką przedstawiającą osobę na wózku inwalidzkim oraz osobę sprawną pchającą wózek. Pod linkiem informator dla osób z niepełnosprawnościami. Zawiera informacje o dostępności obiektów w powiecie pszczyńskim, tworzą go osoby z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca przekreślone ucho i napis Usługa tłumacza języka migowego w starostwie. Pod linkiem informacja o możliwości skorzystania z usługi tłumacza migowego.
Grafika z napisem To są marzenia, to są plany, na błękitnym tle oraz napis Klip o powiecie pszczyńskim. Pod linkiem piosenka promująca powiat pszczyński, nagrana w 2013 roku. Śpiewa Barbara Broda-Malon, występują mieszkańcy powiatu pszczyńskiego.
Grafika z napisem Powiatowy Punkt Informacji Turystycznej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem godziny otwarcia oraz dane teleadresowe do Powiatowego Punktu Informacji Turystycznej w Centrum Przesiadkowym w Pszczynie.
Grafika ze zdjęciem białego autobusu oraz napisem Rozkład jazdy autobusów. Pod linkiem strona poświęcona liniom komunikacji publicznej w powiecie pszczyńskim. Aktualne rozkłady jazdy wszystkich linii na terenie powiatu, informacje o zmianach w rozkładach.
Grafika z godłem Polski – biały orzeł z żółtą koroną na czerownym tle oraz napis obywatel.gov.pl. Pod linkiem strona obywatel.gov.pl Ministerstwa Cyfryzacji o informacjach i usługach przyjaznych obywatelom.