Ferie na sportowo z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie

Lada moment dzieci i młodzież rozpoczną wyczekiwane ferie zimowe. Dla tych, którzy spędzą je w domu, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie przygotował ciekawą ofertę zajęć sportowych.

Młodzi zawodnicy w strojach sportowych na płycie hali posir w pszczynie.
fot. Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie

Ferie z POSiR-em na stałe wpisały się do kalendarza akcji sportowych organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Rozpoczną się 13 stycznia od XXI. Turnieju Futsalu Reprezentacji Szkół Ponadpodstawowych.

W programie tegorocznej akcji znalazły się też inne sprawdzone propozycje m.in. XI Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” na Orliku, Młodzieżowa Liga Futsalu, Młodzieżowy Turniej Trójek Koszykarskich i Siatkarskich oraz Turniej Mini Piłki Nożnej dla dzieci.

Wszystkie wydarzenia będą odbywać się na obiektach Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie przy ul. Zamenhofa 5a.

Harmonogram wydarzeń „Ferie z POSiR-em”

• 13 stycznia (piątek) XXI. Turnieju Futsalu Reprezentacji Szkół Ponadpodstawowych
  • 14 stycznia (sobota) Młodzieżowa Liga Futsalu
  • 14 stycznia (sobota) Mecz II Rundy Pucharu Polski: NEXX Goczałkowice vs. AZS Uniwersytet Zielonogórski
  • 15 stycznia (niedziela) Mecz I Ligi Śląskiej Siatkówki Kobiet: UKS Centrum Pszczyna vs. UKS Krzanowice
  • 16 stycznia (poniedziałek) XIII Młodzieżowy Turniej Trójek Koszykarskich
  • 17 stycznia (wtorek) Młodzieżowa Liga Futsalu
  • 18 stycznia (środa) Turniej Mini Piłki Nożnej dla dzieci
  • 19 stycznia (czwartek) XI Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” na Orliku
  • 20 stycznia (piątek) XII Młodzieżowy Turniej Trójek Siatkarskich
  • 21 stycznia (sobota) Młodzieżowa Liga Futsalu
  • 23 - 27 stycznia Obóz dochodzeniowy Szkółki Siatkówki Dziewcząt
  • 27 stycznia (piątek) Turniej o Puchar Ligi MLF oraz zakończenie sezonu Młodzieżowej Ligi Futsalu
plakat z harmonogramem wydarzeń, treść dostępna w tekście

Noworoczny Turniej Badmintona

UKS Plesbad Pszczyna zaprasza na 24. Noworoczny Turniej Badmintona. W sobotę, 11 lutego zagrają dorośli, a następnego dnia w rywalizacji uczestniczyć będą dzieci.

• Nabór do programu "Opieka wytchnieniowa"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pszczynie rozpoczyna realizację Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Opieka wytchnieniowa” - edycja 2023, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.