Wraz z grudniem zbliża się Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona

W niedzielę 4 grudnia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, odbędzie się 13. Mikołajkowy Rodzinny Turniej Badmintona. Zgłoszenia można wysyłać do 2 grudnia.

Tradycyjnie, ostatnie w tym roku badmintonowe zawody odbędą się w czterech kategoriach: Amatorzy - dla grywających sporadycznie, Amatorzy „Raz do roku” - dla niegrających w badmintona, Masters - ambitni amatorzy, a osoby niespokrewnione będą mogły zagrać w kategorii „Nie-rodzina”. Zgłoszenia do gry przyjmowane są do 2 grudnia na adres e-mail plesbad@poczta.onet.pl Powinno zawierać imiona i nazwiska uczestników, stopień pokrewieństwa i kategorię.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej UKS Plesbad Pszczyna otwiera się w nowym oknie.

Plakat informujący o turnieju, informacje w treści tekstu.

Noworoczny Turniej Badmintona

UKS Plesbad Pszczyna zaprasza na 24. Noworoczny Turniej Badmintona. W sobotę, 11 lutego zagrają dorośli, a następnego dnia w rywalizacji uczestniczyć będą dzieci.

• Nabór do programu "Opieka wytchnieniowa"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pszczynie rozpoczyna realizację Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej "Opieka wytchnieniowa” - edycja 2023, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.