Przedsiębiorczość

Młodzi ludzie będą mogli znaleźć pracę na wakacje

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie po raz drugi organizuje „Kiermasz Pracy Wakacyjnej”, gdzie młodzież szukająca pracy będzie mogła zapoznać się z propozycjami zatrudnienia. Pracodawcy mogą zgłaszać oferty pracy wakacyjnej do 21 czerwca.

Młodzi ludzie stojący przy stoiskach ustawionych na pszczyńskim rynku, gdzie  pod namiotami prezentowane są oferty pracy.

Wakacje to dla uczniów i studentów czas odpoczynku od nauki, ale też możliwość zarobienia własnych pieniędzy na letnie wyjazdy. W czwartek 23 czerwca w godzinach od 10.00 do 13.00 na pszczyńskim rynku odbędzie się „Kiermasz Pracy Wakacyjnej”.

Starosta Barbara Bandoła podkreśla, że w poprzednim roku wydarzenie zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie cieszyło się sporym zainteresowaniem młodych, chętnych do pracy ludzi. - Cieszę się, że Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie zdecydował się kolejny raz na organizację tego przedsięwzięcia - mówi starosta pszczyńska.

Chętni pracodawcy oferty pracy wakacyjnej mogą przesyłać do 21 czerwca na adres targipracy@pszczyna.praca.gov.pl W treści należy podać - dane pracodawcy (pełna nazwa i adres firmy), nazwę stanowiska, liczbę wolnych miejsc pracy, adres miejsca wykonywania pracy, proponowaną podstawę zatrudnienia i wymiar czasu pracy oraz sposób kontaktu wraz z danymi kontaktowymi.

Więcej informacji na temat „Kiermaszu Pracy Wakacyjnej” można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 32 210 27 34.

• Przedsiębiorczość

Chcą wykorzystać wakacje, by zarobić własne pieniądze

Kiermasz Pracy Wakacyjnej na pszczyński rynek przyciągnął wielu młodych ludzi, którzy w czasie wolnym zamiast odpoczywać wolą nieco zarobić. Wakacje to dla uczniów i studentów najlepszy moment na stawianie pierwszych kroków na rynku pracy.

• Przedsiębiorczość

Forum Przedsiębiorców Ziemi Pszczyńskiej już 30 maja

Stowarzyszenie LGD „Ziemia Pszczyńska" we współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Pszczynie zapraszają na Forum Przedsiębiorców Ziemi Pszczyńskiej. Jeszcze do czwartku 26 maja można zgłosić chęć udziału w spotkaniu.