Konsultacje społeczne

Starosta Pszczyński informuje, że zbierane są propozycje, sugestie i uwagi do poniżej załączonego projektu „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”. Prosimy o nadsyłanie opinii i uwag w terminie od 16.10.2020 do 26.10.2020 r.

Powyższe propozycje można złożyć w kancelarii Starostwa Powiatowego w Pszczynie lub przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Pszczynie, Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, 43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 10 lub pocztą elektroniczną: wydzialpromocji@powiat.pszczyna.pl.

do pobrania:

Zarządzenie w sprawie ogłoszenia o przeprowadzeniu konsultacji projektu Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podm. prowadzącymi działalność poż. publiczn. na 2021 r., format pliku: PDF, rozmiar: 107.17 KB

Projekt uchwały Rady Powiatu Pszczyńskiego w sprawie Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 r. (pdf), format pliku: PDF, rozmiar: 261.69 KB

Program Współpracy Powiatu Pszczyńskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 r. (word), format pliku: DOCX, rozmiar: 27.75 KB

Wprowadził Wydział Promocji

• Konsultacje społeczne

Starosta Pszczyński informuje, że zbierane są propozycje, sugestie i uwagi do poniżej załączonego projektu Uchwały Rady Powiatu Pszczyńskiego z dnia 24 kwietnia 2024 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

• Protokół z konsultacji społecznych

Protokół z konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Pszczyńskiego w sprawie Programu Współpracy Powiatu Pszczyńskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 r.

• Konsultacje społeczne

Starosta Pszczyński informuje, że zbierane są propozycje, sugestie i uwagi do poniżej załączonego projektu „Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok”. Prosimy o nadsyłanie opinii i uwag w terminie od 2.01.2024 do 11.01.2024 r.