Wiadomości

20 marca 2020

Dzieci uczą rodziców w domu. Pakiety materiałów dydaktycznych

Centrum Rozwoju Lokalnego, organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" w odpowiedzi na zaistniałą sytuację, chcąc zachęcić dzieci do nauki i pozostania w domu przygotowało serię pakietów materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

plakat
Wychowanie dzieci nie jest proste, ale Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało 10 wskazówek, które mogą w tym pomóc. Kontynuując misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, CRL przygotowało kolejny materiał wideo z poradami.

Film "Wychowanie dzieci - 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje dziesięć bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci, gdzie w roli przewodnika występuje mgr Beata Liwowska, psycholog.W ramach akcji „Dzieci uczą rodziców w domu” w środy i piątki na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje obejmują tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji, co do wydłużenia okresu zamknięcia placówek.

Link do materiałów: crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

(źródło: Centrum Rozwoju Lokalnego)

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego