Wiadomości

10 lutego 2020

Przyznano nagrody przedsiębiorcom z gminy Pawłowice

7 lutego w sali widowiskowej Centrum Kultury w Pawłowicach odbyła się uroczystość, podczas której wręczono medal Wojana najlepszemu przedsiębiorcy z gminy Pawłowice.

fot. Urząd Gminy Pawłowice
Firmą z Tradycjami 2020 została Hurtownia Materiałów Budowlanych Czesław Goszyc z Pawłowic. Jej działalność skupia się na handlu hurtowym wyspecjalizowanymi materiałami hydro i termoizolacyjnymi. Jednocześnie zwycięska firma może się poszczycić wysoką jakością produktów oraz profesjonalną obsługą klienta.

Medal Wojana wręczył ubiegłoroczny laureat Mirosław Penkala, który reprezentował Zakład Mięsno-Wędliniarski „Mir-Max” z Pielgrzymowic.

Franciszek Dziendziel, wójt gminy Pawłowice wręczył wyróżnienia dla firm, które budują estetyczny wizerunek gminy. W tym roku pamiątkowe dyplomy w dowód uznania za zagospodarowanych siedzib odebrała Anna Dąbrowska, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Pawłowice oraz Stanisław Bielaszka, właściciel firmy Transportowo-Handlowo-Usługowa „Bielaszka”.

W imieniu Zarządu Powiatu Pszczyńskiego wyróżnionym przedsiębiorcom gratulował Grzegorz Nogły, członek Zarządu.

Na zakończenie gali wystąpił Teatr Muzyczny Castello z Mosznej. Artyści zaprezentowali najsłynniejsze melodie operetkowe i musicalowe.

(źródło: Urząd Gminy Pawłowice)

fot. Urząd Gminy Pawłowice

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego