Wiadomości

15 stycznia 2020

Już niebawem VI Powiatowy Bal Charytatywny - trwają zapisy

22 lutego, w ostatnią sobotę karnawału, odbędzie się VI Powiatowy Bal Charytatywny w restauracji Patio Con Gusto w Pszczynie (ul. Zdrojowa 4).

Już teraz zapraszamy do udziału w najlepszym balu karnawałowym w powiecie. Zachęcamy, by właśnie z nami spędzić ostatnią sobotę karnawału, bowiem zapowiada się niezapomniana zabawa.

Gwarantujemy fantastyczną atmosferę oraz porywającą do tańca muzykę, którą w tym roku zapewni Dj Olek. Dodatkowo nie zabraknie wyśmienitego jedzenia i wspaniałych atrakcji, których nie spotkacie na żadnym innym balu karnawałowym w powiecie. W trakcie zabawy odbędzie się pokaz akrobatyczny duetu Duo Infinity, w skład którego wchodzi Magdalena Rajtor i Marta Śrutwa. Dziewczyny w 2015 roku były wraz z grupą Acro Team Silesia zdobywczyniami 2. miejsca w finale „Mam Talent”.

Podobnie jak w latach poprzednich dochód z balu zostanie przekazany na cele charytatywne. W tym roku organizatorzy przeznaczą go na leczenie Arkadiusza Porwoła oraz rehabilitację Justyny Bryji - mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

Bilety w cenie 350 zł od pary, można zarezerwować u organizatorów balu:
Tomasz Bratek, tel. 609 568 567
Jacek Kotajny, tel. 601 514 249
powiat pszczyński, tel. 32 449 23 10

Plakat bal

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego