Wiadomości

28 listopada 2019

Wyniki otwartego konkursu ofert

Wyniki otwartego konkursu ofert na powierzenie zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu pszczyńskiego.

W dniu 27 listopada 2019 roku Zarząd Powiatu Pszczyńskiego dokonał wyboru ofert na powierzenie zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu pszczyńskiego w gminach: Miedźna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Suszec w 2020 roku.

Dotacje otrzymuje:
1. 64 020,00 zł dla Stowarzyszenia na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” z siedzibą w Katowicach na realizację zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2020 r. w gminach: Goczałkowice-Zdrój i Miedźna

2. 64 020,00 zł dla Stowarzyszenia na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” z siedzibą w Katowicach na realizację zadania administracji rządowej z zakresu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu pszczyńskiego w 2020 r. w gminach: Kobiór, Suszec.

Do pobrania:

Uchwała nr 251/53/19 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego - gminy Kobiór i Suszec
Uchwała nr 252/53/19 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego - gminy Miedźna i Goczałkowice-Zdrój

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego