3 listopada 2019

Prelekcja "Organizacja opieki nad schorowanym seniorem w domu"

W poniedziałek, 4 listopada o godz. 15:00 odbędzie się ostatni z cyklu wykładów "Dobra starość, długie życie".

Tym razem tematem prelekcji będzie „Organizacja opieki nad schorowanym seniorem w domu". Praktyczne wskazówki na co dzień”.

Dr n. med. Agnieszka Jabłeka, specjalista geriatrii, zapozna słuchaczy z koncepcją opieki domowej oraz sposobami radzenia sobie z najczęstszymi problemami zdrowotnymi niesprawnych seniorów, omówi problem wielolekowości oraz optymalizacji opieki, wypalenia opieką oraz zapozna słuchaczy z zasadami komunikacji z osobą w podeszłym wieku.

Na spotkanie zapraszamy seniorów, opiekunów osób starszych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką dobrego i godnego starzenia. Wykład odbędzie się w sali sesyjnej pszczyńskiego starostwa (ul. 3 Maja 10), I piętro, pok. 44.

Spotkanie ma charakter otwarty, udział jest bezpłatny. Program pod patronatem starosty Barbary Bandoły, został w całości sfinansowany z budżetu powiatu.

plakat seniorzy

Wprowadziła (mag)