Wiadomości

6 listopada 2019

Koncert "Narodziny Gwiazd" na rzecz pszczyńskiego szpitala

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny „Narodziny Gwiazd”, który odbędzie się 29 listopada w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Dochód zostanie przekazany na wsparcie pacjentów pszczyńskiego szpitala w zakresie medycyny prokreacyjnej.29 listopada o godzinie 18.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury rozpocznie się koncert „Narodziny Gwiazd”. Podczas wydarzenia wystąpią: Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie wraz z dyrygentem Adamem Baronem, Zespół Kameralny „Con Fuoco” z dyrygentką Katarzyną Machnik, Dorota Kuźnik (fortepian), sopranistki Edyta Langer-Paczyńska i Anna Ryłko, a także uczniowie i nauczyciele Ogniska Muzycznego w Pszczynie.

Bilety w cenie 10 zł można kupić w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie pacjentów pszczyńskiego szpitala w zakresie medycyny prokreacyjnej.

Organizatorami wydarzenia są: Szpital Powiatowy w Pszczynie, Ognisko Muzyczne w Pszczynie, powiat pszczyński, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Omnibus.

plakat

Wprowadzenie: Biuro Rzecznika Prasowego