29 maja 2019

Targi Edukacji, Pracy i Kariery

W sobotę, 15 czerwca odbędą się VII Targi Edukacji, Pracy i Kariery. Po raz pierwszy wydarzenie dedykowane jest nie tylko pracownikom dojrzałym, poszukującym dalszego zatrudnienia, ale także młodzieży poszukującej pracy sezonowej/wakacyjnej czy oferty edukacyjnej.

targi pracy
Misją targów pracy jest pomoc pracodawcom w zaprezentowaniu swojego potencjału i budowaniu renomy na lokalnym rynku oraz wspieranie ich w znalezieniu odpowiednich pracowników.

Targi odbędą się w sobotę, 15 czerwca w godz. 10.00 - 13.00 w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie (ul. Zamenhofa 5a).

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Barbara Bandoła, starosta pszczyński. Organizatorem targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu zainteresowanych wystawców. Dane kontaktowe:
Katarzyna Włach
Faks: 32 210 27 62