Ostrzeżenie o marznących opadach - aktualizacja

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie o marznących opadach.

22.11.2018 r.

Na terenie powiatu pszczyńskiego od godz. 18:00 dnia 22.11.2018 do godz. 10:00 dnia 23.11.2018 prognozuje się okresami wystąpienie opadów marznącej mżawki oraz deszczu lokalnie powodujących gołoledź.

_________________________________________________________________________________________________
21.11.2018 r.

Na terenie powiatu pszczyńskiego od godz. 16:30 dnia 21.11.2018 do godz. 11:00 dnia 22.11.2018 prognozuje się okresami wystąpienie słabych opadów marznącej mżawki oraz deszczu lokalnie powodujących gołoledź.

• Komunikaty

Ogłoszenie o naborze członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty w konkursie ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 r.

• Komunikaty

Otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 roku.