Budowa centrum przesiadkowego - zmiana organizacji ruchu

Od 16 listopada do 15 grudnia wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu w okolicy dworca kolejowego w Pszczynie.

centrum przesiadkowe

W związku z budową centrum przesiadkowego nastąpi kolejna czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie dworca PKP w Pszczynie

Od 16 listopada do 15 grudnia nie będzie możliwości wyjazdu od strony dworca w ulicę Kościuszki w kierunku Placu Zwycięstwa i Wolności. Z dworca możliwy będzie jedynie wyjazd ulicą Sokoła w kierunku ul. Dworcowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

• Komunikaty

Ogłoszenie o naborze członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty w konkursie ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 r.

• Komunikaty

Otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu Pszczyńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizację zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu pszczyńskiego w 2023 roku.