4 lipca 2018

POSiR na wakacjach

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zaprasza do udziału w letnich imprezach w ramach akcji "POSiR na wakacjach".

Wakacje już się rozpoczęły, dlatego wszystkich którzy wypoczywać będą aktywnie zapraszamy do udziału w letnich imprezach Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Już w najbliższy weekend zapraszamy na 9. Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Ziemi Pszczyńskiej, który w niedzielę (8 lipca) rozegrany zostanie na boiskach plażowych naszego Ośrodka. Początek zmagań o godzinie 10.00.

Szczegóły dotyczące wszystkich imprez znajdziecie na plakacie, a także w osobnych komunikatach na naszych stronach (www.posir.pszczyna.pl oraz www.facebook.com/posirpszczyna).

(źródło: POSiR)

posir