Przyjedź rowerem i odbierz gadżet - akcja trwa do poniedziałku!
22 września 2018

Przyjedź rowerem i odbierz gadżet - akcja trwa do poniedziałku!

22 września obchodzimy Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji, każdy kto w poniedziałek, 24 września przyjedzie do pszczyńskiego starostwa na rowerze lub przyjdzie pieszo otrzyma rowerowy gadżet.
Dzięki takim przedsiębiorcom ziemia pszczyńska stabilnie się rozwija
21 września 2018

Dzięki takim przedsiębiorcom ziemia pszczyńska stabilnie się rozwija

Za nami jubileuszowa, dziesiąta edycja Złotych Laurów Przewodniczącej Rady i Starosty Pszczyńskiego. Piątkowy wieczór był wyjątkowy - najlepsi przedsiębiorcy otrzymali nagrody w kategorii "Produkcja", "Usługi", "Handel" oraz "Rolnictwo". Wręczono także specjalne wyróżnienia dla mikroprzedsiębiorców. Na finał zagrał zespół Raz, Dwa, Trzy.
Ruszył remont ul. Głównej w Goczałkowicach
21 września 2018

Ruszył remont ul. Głównej w Goczałkowicach

Powiat pszczyński rozpoczął inwestycję o wartości niemal 3 mln zł. Ul. Główna zostanie wyremontowana na odcinku prawie 1,5 km.
Komisariat w Woli - trwa budowa
20 września 2018

Komisariat w Woli - trwa budowa

Mieszkańcy gminy Miedźna niebawem będą mogli czuć się bezpieczniej, w Woli powstaje nowy komisariat policji. Dzisiaj w jedną ze ścian budynku jednostki wmurowany został akt erekcyjny.
Akcja szczepienia lisów
19 września 2018

Akcja szczepienia lisów

Śląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach 19.09.-28.09.2018 r. na terenie całego województwa śląskiego prowadzona będzie akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
Ogłoszenia o konkursie ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego
18 września 2018

Ogłoszenia o konkursie ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego

Uchwała nr 976/196/18 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego z dnia 18 września w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu zdrowia publicznego na rzecz mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego na rok 2018, wynikających z celów operacyjnych Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020
Ogłoszenie Zarządu Powiatu Pszczyńskiego
18 września 2018

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Pszczyńskiego

Ogłoszenie nr 3/2018 Zarządu Powiatu Pszczyńskiego z dnia 18 września 2018 w sprawie ogłoszenia o naborze członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty w konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu zdrowia publicznego na rzecz mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego na rok 2018.
Podzielili się opowieściami o swoich dramatach
17 września 2018

Podzielili się opowieściami o swoich dramatach

17 września obchodzimy Światowy Dzień Sybiraka. Z tej okazji w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie z Sybirakami, którzy opowiedzieli swoje poruszające historie.
Protokół z przebiegu konsultacji
14 września 2018

Protokół z przebiegu konsultacji

Protokół z konsultacji projektu Rocznego Programu Współpracy Powiatu Pszczyńskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok.