Powiat - Projekty unijne - Utworzenie systemu oświetlenia przejść dla pieszych

Informacja o projekcie
30 kwietnia 2018

Informacja o projekcie

Utworzenie systemu oświetlenia przejść dla pieszych- zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach powiatu pszczyńskiego - informacja o projekcie
Powiat doświetli przejścia dla pieszych
22 marca 2018

Powiat doświetli przejścia dla pieszych

Do końca czerwca przy 20 przejściach dla pieszych na powiatowych drogach wykonany zostanie system oświetlenia. Na tę inicjatywę powiat pszczyński pozyskał ponad 440 tys. zł dofinansowania.
Wynik postępowania przetargowego/konkursowego
14 marca 2018

Wynik postępowania przetargowego/konkursowego

Informacja o wyniku postępowania przetargowego/konkursowego
Utworzenie systemu oświetlenia przejść dla pieszych - przetarg!
7 lutego 2018

Utworzenie systemu oświetlenia przejść dla pieszych - przetarg!

W dniu 7 lutego br. Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na wykonanie systemu oświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych w ramach realizowanego projektu „Utworzenie systemu oświetlenia przejść dla pieszych- zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach powiatu pszczyńskiego”.
Raport z przeprowadzonych konsultacji społecznych
27 kwietnia 2017

Raport z przeprowadzonych konsultacji społecznych

W dniach 12.04-20.04.2017 powiat pszczyński przeprowadził konsultacje społeczne planowanego do realizacji projektu „Utworzenie systemu oświetlenia przejść dla pieszych- zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach powiatu pszczyńskiego.”
Konsultacje społeczne
12 kwietnia 2017

Konsultacje społeczne

Starosta Pszczyński na podstawie art. 3d ust.1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (Dz.U. t.j. z 2016r. poz. 814) ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych w zakresie działań inwestycyjnych podejmowanych przez Powiat Pszczyński w ramach projektu planowanego do realizacji w ramach RPO WSL 2014-202 pn. „Utworzenie systemu oświetlenia przejść dla pieszych- zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach powiatu pszczyńskiego”.