Powiat - Projekty unijne - Termomodernizacja Internatu przy PZS nr 2 w Pszczynie

Internat przy PZS nr 2 jak nowy
21 stycznia 2015

Internat przy PZS nr 2 jak nowy

Zakończył się kolejny etap modernizacji budynku internatu przy Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Pszczynie. Po termomodernizacji przyszedł czas na budowę dźwigu osobowego.
Dobudowa dźwigu osobowego w internacie  PZS nr 2 w Pszczynie
1 września 2014

Dobudowa dźwigu osobowego w internacie PZS nr 2 w Pszczynie

Został rozstrzygnięty przetarg oraz podpisana umowa na realizację zadania ”Dobudowa dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie”.
Przetarg na dobudowę dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie
1 sierpnia 2014

Przetarg na dobudowę dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie

W związku z problemami technicznymi na stronie www.przetargi.powiat.pszczyna.pl poniżej publikujemy ogłoszenie o zamówieniu na Dobudowę dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie wraz z plikami do pobrania. Wykonawców prosimy o logowanie się (celem zadawania pytań) na stronie www.przetargi.powiat.pszczyna.pl.
Dobudowa dźwigu osobowego w internacie  PZS nr 2 w Pszczynie
31 lipca 2014

Dobudowa dźwigu osobowego w internacie PZS nr 2 w Pszczynie

W dniu 31 lipca br. został ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy na realizację zadania ”Dobudowa dźwigu osobowego do budynku internatu PZS nr 2 w Pszczynie”. To kolejny etap modernizacji budynku internatu.
Powiat Pszczyński otrzymał dofinansowanie na kolejną inwestycję!
26 czerwca 2014

Powiat Pszczyński otrzymał dofinansowanie na kolejną inwestycję!

Zarząd Województwa przyznał Powiatowi Pszczyńskiemu dofinansowanie na realizację projektu „Modernizacja systemu grzewczego PZS nr 2 w Pszczynie wraz z kompleksową termomodernizacją budynku internatu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Grafika przedstawiająca koronawirusa. Pod linkiem znajdują się aktualne informacje dotyczące koronawirusa, jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia, działania podejmowane przez powiat pszczyński, zasady działania Starostwa Powiatowego i jednostek, Szpitala Powiatowego, szkół ponadpodstawowych, informacje dla osób z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca budynek Szpitala Powiatowego w Pszczynie wraz z parkingiem. Pod linkiem informacja o możliwościach wsparcia Szpitala Powiatowego w Pszczynie – wpłacanie darowizn na zakup środków ochrony osobistej, 1% podatku, wpłaty na konta stowarzyszenia Omnibus.
Grafika przedstawiająca budynek Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Pod linkiem szczegółowy opis procedur, wnioski do pobrania, informacje o opłatach i krok po kroku wyjaśnienie, jak załatwić swoją sprawę w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami, Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Pszczynie oraz Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie.
Grafika przedstawiająca trwająca budowę drogi – etap układania asfaltu, walec wyrównuje nawierzchnię. Pod linkiem mapa powiatu pszczyńskiego wraz z wykonanymi przez powiat pszczyński inwestycjami od 2010 roku. Najważniejsze inwestycje  drogowe, z zakresu bezpieczeństwa, edukacji, zdrowia, komunikacji czy ochrony środowiska.
Grafika przedstawiająca ikonę wiadomości mailowej – kopertę ze znakiem @ i napis Newsletter powiatowy. Pod linkiem informacje o powiatowym newsletterze, czyli przysyłanej na Twoją skrzynkę mailową raz w tygodniu wiadomości ze zbiorem najważniejszych informacji mijającego tygodnia. Aby aktywować usługę, trzeba wypełnić formularz.
Grafika przedstawiająca logo akcji Nie dokarmiaj smoga – Smog przedstawiony jako czarny smok. Napis Stan jakości powietrza w powiecie . Pod linkiem iInformacja o wynikach pomiarów jakości powietrza w powiecie pszczyńskim i województwie śląskim.
Grafika z napisem Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych  i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacje o wsparciu organizacji pozarządowych w powiecie pszczyńskim.
Grafika z napisem Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem informacja o działaniu punktów, w których udzielana jest darmowa pomoc prawna w powiecie pszczyńskim. Godziny otwarcia, adresy, wnioski.
Grafika z napisem ekolejka Elektroniczny System Rezerwacji. Pod linkiem elektroniczny system rezerwacji wizyty w Starostwie Powiatowym w Pszczynie w wydziale komunikacji, wydziale geodezji oraz punkcie paszportowym. Tutaj zarezerwujesz swoją wizytę w urzędzie na daną godzinę.
Grafika z napisem Powiat bez barier i ikonką przedstawiającą osobę na wózku inwalidzkim oraz osobę sprawną pchającą wózek. Pod linkiem informator dla osób z niepełnosprawnościami. Zawiera informacje o dostępności obiektów w powiecie pszczyńskim, tworzą go osoby z niepełnosprawnościami.
Grafika przedstawiająca przekreślone ucho i napis Usługa tłumacza języka migowego w starostwie. Pod linkiem informacja o możliwości skorzystania z usługi tłumacza migowego.
Grafika z napisem To są marzenia, to są plany, na błękitnym tle oraz napis Klip o powiecie pszczyńskim. Pod linkiem piosenka promująca powiat pszczyński, nagrana w 2013 roku. Śpiewa Barbara Broda-Malon, występują mieszkańcy powiatu pszczyńskiego.
Grafika z napisem Powiatowy Punkt Informacji Turystycznej i elementami zielonego loga powiatu pszczyńskiego w formie korony. Pod linkiem godziny otwarcia oraz dane teleadresowe do Powiatowego Punktu Informacji Turystycznej w Centrum Przesiadkowym w Pszczynie.
Grafika ze zdjęciem białego autobusu oraz napisem Rozkład jazdy autobusów. Pod linkiem strona poświęcona liniom komunikacji publicznej w powiecie pszczyńskim. Aktualne rozkłady jazdy wszystkich linii na terenie powiatu, informacje o zmianach w rozkładach.
Grafika z godłem Polski – biały orzeł z żółtą koroną na czerownym tle oraz napis obywatel.gov.pl. Pod linkiem strona obywatel.gov.pl Ministerstwa Cyfryzacji o informacjach i usługach przyjaznych obywatelom.