START-ANIMACJA

"To są marzenia, to są plany" - po premierze
8 września 2013

"To są marzenia, to są plany" - po premierze

W sobotę na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące, podczas X jubileuszowej edycji Żubrowiska, odbył się premierowy pokaz wyjątkowego klipu o powiecie pszczyńskim “To są marzenia! To są plany!”
Premierowy pokaz klipu o powiecie pszczyńskim już w sobotę!!!
5 września 2013

Premierowy pokaz klipu o powiecie pszczyńskim już w sobotę!!!

To co w naszym powiecie jest najpiękniejsze, najcenniejsze, warte zobaczenia… Ludzie, dzięki którym na ziemi pszczyńskiej dzieje się coś ciekawego, coś czym możemy się pochwalić, coś co sprawia, że powiat pszczyński zapada w pamięci odwiedzających… Mieszkańcy, ich codzienność, pasje... ich marzenia, ich plany!!!
Wchodzimy na plan!
4 lipca 2013

Wchodzimy na plan!

Miło nam poinformować, iż zakończyła się część warsztatowa projektu „START-ANIMACJA - kulturalna aktywizacja mieszkańców powiatu pszczyńskiego” realizowanego przez Powiat Pszczyński w partnerstwie z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o. w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
Rekrutacja do projektu "START-ANIMACJA" zakończona
2 maja 2013

Rekrutacja do projektu "START-ANIMACJA" zakończona

Miło nam poinformować, iż zakończyła się rekrutacja do projektu „START-ANIMACJA - kulturalna aktywizacja mieszkańców powiatu pszczyńskiego” realizowanego przez Powiat Pszczyński w partnerstwie z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o. w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
Lokalni animatorzy na Start! - rekrutacja przedłużona
17 kwietnia 2013

Lokalni animatorzy na Start! - rekrutacja przedłużona

Informujemy, iż od dnia 2 kwietnia 2013 r. można składać zgłoszenia do udziału w projekcie „START-ANIMACJA - kulturalna aktywizacja mieszkańców powiatu pszczyńskiego” realizowanego przez Powiat Pszczyński w partnerstwie z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej sp. z o.o. w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Rekrutacja została przedłużona do 25 kwietnia 2013 r.
Lokalni animatorzy na Start!
20 marca 2013

Lokalni animatorzy na Start!

Powiat Pszczyński otrzymał dofinansowanie w wysokości ponad 49 tys. zł na realizację w partnerstwie z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej projektu „START-ANIMACJA - kulturalna aktywizacja mieszkańców powiatu pszczyńskiego” w ramach Działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.